95/8/5
تعداد نظرات:0
21:42
شماره مطلب:13958517205
-A A +A
مسئول بسیج دانش آموزی استان بوشهر:

همایش دانش آموزی دو قرن مقاومت در برابر استعمار برگزار می شود

به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج دانش آموزی و مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان بوشهر و جمعی از مسئولان و بسیجیان این سازمان با نماینده ولی فقیه در استان بوشهر دیدار کردند.

به گزارش بوشهر بیست،  مسئول سازمان بسیج دانش آموی استان بوشهر در این نشست اظهار داشت: ما افتخار داریم که هفته ای با عنوان بسیج دانش آموزی را گرامی داریم که مزین به خون شهید فهمیده، یک شهید ماندگار و الگو و اسوه ایثار و مقابله با استکبار است.

دانش آموز انقلابی، مدرسه انقلابی

مهراب کیانی با تشکر از نگاه مثبت آیت الله صفایی بوشهری به بسیج دانش آموزی گفت: جمع حاضر فرماندهان زبده بسجی دانش آموزی در مدارس هستند که به عنوان سرپنجه های اقتدار بسیج شناخته می شوند.

وی با اعلام اینکه شعار امسال بسجی دانش آموزی "دانش آموز انقلابی، مدرسه انقلابی" است، افزود: شعار امسال ما که برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب است معرف دیدگاه و خط و مشی این مجموعه پویا می باشد.

مسئول بسیج دانش آموزی استان بوشهر ما در حال تربیت و پرورش حدود 1500 نفر نیروی کادر و فعال بسیجی در استان هستیم که آن ها را از نظر مدیریتی، اعتقادی، تشکیلاتی و فرهنگی جهت آمادگی برای پذیرش مسئولیت در آینده بعنوان مدیران انقلابی آماده می کنیم.

جوانان در روستاها ادامه دهنده بسیجیان شده اند

وی اردوهای جهادی را یکی از برنامه های اثرگذار این سازمان دانست و ادامه داد: تاثیرات این اقدام در دو سال اخیر کاملا مشهود است و رهنمودهای پیشین شما راهگشا بوده و اکنون مشاهده می کنیم که پس از خروج دانش آموزان ما از مناطق محروم، خود جوانان ادامه دهنده راه بسیجیان شده اند.

کیانی اظهار کرد: در این اردوها توجه زیادی به خانواده شهدا، محجبه محوری و بصیرت افزایی داشته ایم و کانون اصلی برد جریان و جنب و جوش در روستاها ایجاد شده که هنوز هم ادامه دار است.

وی خاطرنشان کرد: با وجود کمبود اعتبار بی سابقه در بسیج و مضیقه مالی سازمان، با مدیریت منابع مالی نگذاشتیم کمبود بودجه در کیفیت برنامه ها اثر بگذارد و برنامه های فرهنگی مان را با بهترین ابعاد کیفیتی و جمعیتی برگزار نمودیم.

برگزاری جلسات هفتگی دانش آموزان با هدف کادرسازی

این مقام مسئول با اشاره به اینکه جلسات هفتگی نخبگان بسیج دانش آموزی با هدف کادرسازی، انتقال روحیه و مدیریت انقلابی برگزار می شود، افزود: ما به آینده خوش بین هستیم و به امید خدا چنین جلساتی می تواند کمبود مدیران انقلابی را در نظام جمهوری اسلامی در آینده پر کند.

وی ادامه داد: الگوسازی ایثارگران و شهدا یکی از مباحث ویژه ماست و با وجود اینکه برخی داستان جانفشانی شهید فهمیده را از کتب درسی حذف کردند اما ما خود را ملزم می دانیم که مفاهیم انقلابی به ویژه در عرصه دفاع مقدس را به جوانان انتقال دهیم.

دانش آموزان سخنران پیش از خطبه باشند

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان بوشهر با ارائه پیشنهاد سخنرانی دانش آموزان بسیجی پیش از خطبه نماز جمعه، بیان کرد: اوایل انقلاب شهدای دانش آموز مانند مهرداد عزیزاللهی در اصفهان بعنوان سخنران پیش از خطبه پشت تریبون حاضر می شدند و پیشنهاد می کنیم چنین طرحی مجدد از سر گرفته شود و بوشهر به عنوان پایلوت این طرح معرفی شود زیرا دانش آموزان ما توان و ظرفیت چنین حرکتی را دارا می باشند.

برگزاری همایش دانش آموزی دو قرن مقاومت

وی با اعلام این خبر که امسال سازمان بسیج دانش آموزی برنامه مشترکی با کنگره بین المللی بوشهر دو قرن مقاومت دارد، خبر داد: جشنواره دو قرن مقاومت در آبان ماه و همایش آن در آذرماه به طور ویژه برای دانش آموزان در کنار قبر ژنرال برگزار خواهد شد و به زودی خروش دانش آموزان انقلابی حاضر در صحنه را علیه تفکرات و کشورهای استعمارگر و مستکبر مشاهده خواهیم کرد.

 

برای شرکت در مسابقات هفتگی و دریافت جایزه به کانال همکلاسی در شبکه های اجتماعی بپیوندید:

لینک در شبکه اجتماعی تلگرام

لینک در شبکه اجتماعی سروش

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.