99/12/10
تعداد نظرات:0
10:13
شماره مطلب:1399121039350
-A A +A

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران : فناوری راهیان نور تعطیل پذیر نیست

اردوهای راهیان نوریکی از برنامه های شاخص و اثربخش در حوزه ی فرهنگی و ترویج روحیه ی ایثار و مقاومت در نسل جوان است . سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران با توجه به شرایط کنونی کشور و همه گیری ویروس کرونا از برگزاری اردوی راهیان نور با سبکی جدید خبر داد.

به گزارش خبرنگار سایت بیست؛ هادی حفیظی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران خاطر نشان کرد: در شرایطی که بسیاری از فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی در دنیا متوقف شده، بسیج با ارائه ی الگوهایی متناسب با وضع موجود سعی در احیاء و گسترش ارزشهای فرهنگی و معارف تربیتی در کنار حضور مؤثر در عرصه ی محرومیت زدایی، خدمات رسانی و کار جهادی است.

حفیظی افزود ؛ یکی از برنامه های شاخص و اثربخش در حوزه ی فرهنگی و ترویج روحیهی ایثار و مقاومت

در نسل نوجوان اردوهای راهیان نور است که به لطف الهی هر سال از لحاظ کمی و کیفی در حال ارتقاء

 می باشد.

وی با بیان اینکه فناوری راهیان نور تعطیل پذیر نیست افزود: با توجه به محدودیتهای موجود، امسال برای اجرای این اردو مدل جدیدی برنامه ریزی شده که در بستر فضای مجازی و با بهره گیری از سامانه شاد و اجرای برنامه در مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور مخاطب در یک برنامه چند روزه به صورت مجازی در ویژه برنامه یادمانها و مناطق عملیاتی حضور پیدا خواهند کرد و در چالشها و مسابقات نیز  مشارکت خواهند داشت.

در کنار برنامه ی متمرکز استانی در مناطق عملیاتی، هرکدام از شهرستانهای استان تهران با مشارکت اداره ی آموزش و پرورش و حوزه های بسیج دانش آموزی برنامه های ابتکاری خود را با کمک دانش آموزان و در راستای ترویج فرهنگ دفاع مقدس و معرفی سیره ی شهداء برگزار می نمایند.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران در پایان خاطرنشان کرد تداوم و امتداد این اردو با نقش آفرینی معلمان، دانش آموزان و آموزش و پرورش در طول سال و در قالب برنامه های متنوع ادامه خواهد داشت.  عموم دانش آموزان میتوانند از طریق لینک@Yavarane_velayat  در پیام رسان شاد و ایتا برنامه های راهیان نور را دنبال کنند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.