98/11/8
تعداد نظرات:0
11:14
شماره مطلب:139811837632
-A A +A
بیانیه سازمان بسیج دانش آموزی استان سیستان وبلوچستان در خصوص دهه مبارک فجر

با انقلاب اسلامی ایران،اسلام تجدید حیات نمود

 با انقلاب اسلامی ایران،اسلام تجدید حیات نمود و چشم امید تمامی مسلمانان،مظلومان و مستضعفان جهان را به خود خیره ساخت.

به گزارش سیستان بیست،در این بیانیه آمده است:

 با انقلاب اسلامی ایران،اسلام تجدید حیات نمود و چشم امید تمامی مسلمانان،مظلومان و مستضعفان جهان را به خود خیره ساخت.در پرتو انقلاب اسلامی، ملت ایران به استقلال کامل سیاسی دست یافت و از عزت ملی  برخوردار گشت،انقلاب اسلامی به دوران سیه روزی،سرخوردگی تاریخی و تحت سلطه اجانب بودن ملت ایران پایان داد و طعم آزادی واقعی را به او چشانید.به برکت انقلاب اسلامی ، ملت ایران در پرتو ایمان به خداوند به خودباوری و اعتماد به نفسی حیرت انگیز دست یافت که در پرتو آن  توانست؛توطئه های بزرگ و فتنه های عظیم علیه انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی را،یکی پس از دیگری با شکست مواجه سازد.

از میان همه‌ی ملّتهای زیر ستم، کمتر ملّتی به انقلاب همّت میگمارد؛ و در میان ملّتهایی که به‌پاخاسته و انقلاب کرده‌اند، کمتر دیده شده که توانسته باشند کار را به نهایت رسانده و به‌جز تغییر حکومتها، آرمانهای انقلابی را حفظ کرده باشند. امّا انقلاب پُرشکوه ملّت ایران که بزرگ‌ترین و مردمی‌ترین انقلاب عصر جدید است، تنها انقلابی است که یک چلّه‌ی پُرافتخار را بدون خیانت به آرمانهایش پشت سر نهاده و در برابر همه‌ی وسوسه‌هایی که غیر قابل مقاومت به نظر میرسیدند، از کرامت خود و اصالت شعارهایش صیانت کرده و اینک وارد دوّمین مرحله‌ی خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌سازی شده ‌است. درودی از اعماق دل بر این ملّت؛ بر نسلی که آغاز کرد و ادامه داد و بر نسلی که اینک وارد فرایند بزرگ و جهانیِ چهل سال دوّم میشود.

محصول تلاش چهل‌ساله، اکنون برابر چشم ما است: کشور و ملّتی مستقل، آزاد، مقتدر، باعزّت، متدیّن، پیشرفته در علم، انباشته از تجربه‌هایی گران‌بها، مطمئن و امیدوار، دارای تأثیر اساسی در منطقه و دارای منطق قوی در مسائل جهانی، رکورددار در شتاب پیشرفتهای علمی، رکورددار در رسیدن به رتبه‌های بالا در دانشها و فنّاوری‌های مهم از قبیل هسته‌ای و سلّول‌های بنیادی و نانو و هوافضا و امثال آن، سرآمد در گسترش خدمات اجتماعی، سرآمد در انگیزه‌های جهادی میان جوانان، سرآمد در جمعیّت جوان کارآمد، و بسی ویژگی‌های افتخارآمیز دیگر که همگی محصول انقلاب و نتیجه‌ی جهت‌گیری‌های انقلابی و جهادی است. (فرازی از فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب)

شهادت هنرمردان خداست. شهادت سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی وهمرزمانش وشهدای مدافع حرم، مایه عزت و افتخار نه فقط ایرانیان بلکه تمامی مسلمانان و مستضعفان تحت ستم در سراسر عالم بود. شهادت این بزرگ فرمانده مقاومت اگرچه ضایعه بزرگی برای جهان اسلام و مردم بزرگ ایران به شمار می‌رود اما به تعبیر امام خمینی(رحمة الله علیه) رهبر کبیر انقلاب اسلامی هر پرچمی‌که از دست توانای سرداری بیفتد سردار دیگری آن را برخواهد داشت. ایشان همانگونه که در طول حیات برای امت اسلامی به عنوان یک مبارز رشید و شجاع و مخلص مایه عزت، اقتدار و برکت بود پس از شهادت نیز باعث تقویت وحدت و انسجام در منطقه شده است.و انتقام خون این شهیدان ، انتقامی سخت خواهد بود همانگونه که پس از چند روز از شهادت ایشان حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه‌های نظامی آمریکایی در عین‌الاسد عراق گوشه ای از این انتقام می باشد وبه گفته رهبر فرزانه مان ، این یک سیلی زده شد و مقابله اصلی باید در جهت پایان دادن به حضور فساد برانگیز و ویرانگر آمریکا در منطقه باشد.

انتخابات پیش روی ملت ایران در  اسفند ماه،فرصت مهمی برای مردم انقلابی جهت تثبیت ارزش ها و سرعت بخشیدن به حرکت انقلاب اسلامی به سمت آرمان ها و اهداف است.. دشمنان قصد آن دارند تا با استفاده از انتخابات پیش روی که شکل دهنده به مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی خواهد بود،پروژه نفوذ خود را به پیش برند. خنثی سازی این توطئه دشمنان و جریان های منحرف داخلی، هوشمندی بیش از گذشته را طلب می کند. لذا مردم بصیر و هوشمند ایران اسلامی باید تلاش کنند با انتخاب افراد انقلابی ، مؤمن و ولایت محور مجلسی ضداستکباری ، کارآمد و در تراز انقلاب اسلامی به وجود آورند.

ملت بزرگ ایران اسلامی در22 بهمن سال 1398ضمن تجدید میثاق دوباره با آرمان‌های حضرت امام خمینی(رحمة الله علیه) و ارزش‌های والای نظام مقدس اسلامی و بیعت مجدد با ولایت فقیه و رهبری حضرت امام خامنه‌ای عزیز )مدظله العالی) فریادگر این حقیقت راستین خواهند بود که با اتحاد، یکدلی، هوشمندی و مراقبت نسبت به توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان همچنان شکل گیری تمدن نوین اسلامی را دنبال کرده و در این مسیر خطیر لحظه‌ای از مکر و ترفندهای دشمنان اسلامی غافل نخواهند شد.

والسلام

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.