97/5/8
تعداد نظرات:0
01:42
شماره مطلب:13975833742
-A A +A

دانش آموزان بسیجی پرچمدار دفاع و ترویج فرهنگ ایرانی، اسلامی

محمود دهقان مسئول فرهنگی هنری سازمان بسیج دانش آموزی  استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار بوشهر بیست گفت:دانش آموزان فرمانده واحد در دوره یاوران ولایت علاوه بر اینکه خود مخاطب کارهای فرهنگی هنری در دوره هستند، فعالیت های فرهنگی هنری بسیاری را در دوره اجرا و به عنوان متولی، برنامه های فرهنگی را مدیریت می کنند.

محمود دهقان مسئول فرهنگی هنری سازمان بسیج دانش آموزی  استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار بوشهر بیست گفت:دانش آموزان فرمانده واحد در دوره یاوران ولایت علاوه بر اینکه خود مخاطب کارهای فرهنگی هنری در دوره هستند، فعالیت های فرهنگی هنری بسیاری را در دوره اجرا و به عنوان متولی، برنامه های فرهنگی را مدیریت می کنند.
دهقان ادامه داد:کارگاه های تشکیلات شناسی و فعالیت فرهنگی در مدارس، مدیریت و فرماندهی به سبک شهدا از جمله برنامه های تخصصی و آموزشی مجموعه فرهنگی بسیج دانش آموزی و برنامه هایی نظیر زیارت شاهچراغ، بازدید از حافظیه و موزه تاریخی طبیعی، نمایش و نقد فیلم، جنگ شادی، محفل انس با قرآن و شبی با شهدا از برنامه های عمومی دوره می باشد.
وی افزود:مشارکت و همکاری دانش آموزان در برنامه های فرهنگی تا امروز رضایت بخش بوده و انتظار می رود مانند سال های قبل شاهد اجرای برنامه های با ارزش و محتوایی از سوی خود دانش آموزان نیز باشیم. 
دهقان اهداف تمامی فعالیت های فرهنگی دوره را به دو قسمت بلند مدت و کوتاه مدت تقسیم کرد و افزود:کارگاه های تخصصی در حوزه فعالیت فرهنگی دانش آموزان حاضر در دوره را به پرچمدارانی برای دفاع و ترویج فرهنگ ایرانی، اسلامی در مدارس تبدیل خواهد کرد. 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.