95/4/20
تعداد نظرات:0
09:35
شماره مطلب:139542013020
-A A +A

مدارس باید حال و هوای انقلاب داشته باشد

مدارسی که معمولا ارزش گرا و پروش محور هستند می توانند افرادی انقلابی به بدنه نظام اسلامی تزریق کنند اما اگر در مقابل آن مدارس صرفا به دنبال پر کردن وقت معلمان و انجام روال خیلی معمولی در محیط آموزشی باشند نتیجه مفیدی حاصل نمی شود.

به گزارش بوشهر بیست، اگر قرار باشد یک نظام به دنبال موفقیت و پیشرفت باشد و به هدف خود نرسد کارشناسان برای تحلیل این موضوع معمولا اولین مولفه ای که بررسی می کنند این است که آیا در پایه و بستره، عمل کافی و مناسب ایجاد شده یا نه. پس اگر قرار باشد یک نظام به آرمانی برسد باید در مورد پایه خود تلاش کافی به کار ببندد تا بتوانند در سطوح بالاتر، انتظار موفقیت داشته باشد.

در زمینه یک شعار حال حاضر هم این مسئله صدق می کند یعنی اینکه ما برای داشتن یک کشور با ویژگی های خاص مثل انقلابی بودن، باید مدارسمان با حال و هوای انقلاب و ویژگی های انقلاب باشد.
 
مدارسی که معمولا ارزش گرا و پروش محور هستند می توانند افرادی انقلابی به بدنه نظام اسلامی تزریق کنند اما اگر در مقابل آن مدارس صرفا به دنبال پر کردن وقت معلمان و  انجام روال خیلی معمولی در محیط آموزشی باشند نتیجه مفیدی حاصل نمی شود.
 
 
پدیده ای رایج که در نظام اداری و آموزشی کشور مانند ریسمان در هم پیچیده شده و تا حدی هم دست برخی مدیران را جهت اجرای برنامه های خلاقانه خود بسته است. لذا انتظار می رود همه دانش آموزان و مسئولان آموزش و پرورش دست به دست هم دهند تا در زمان حال و آینده شاهد حضور دانش آموزان و جوانان انقلابی در عرصه های مختلف ملی و بین المللی باشیم تا نام کشورمان ایران را بیش از پیش سرافراز کنند.
 
دانش آموز محسن کدخدایی از شهرستان دشتی
 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.