آرشیو مصاحبه و یادداشت

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان بوشهر: راهیان نور در استان بوشهر روایت 5 قرن مبارزه در مقابل استکبار است.

راهیان نور بازخوانی تاریخ مقاومت هشت ساله ی مردم عزیز ایران است. درواقع اردوی مجازی راهیان نور دانش آموزی استان بوشهر 5 قرن مقاومت را روایت خواهد کرد.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران : فناوری راهیان نور تعطیل پذیر نیست

اردوهای راهیان نوریکی از برنامه های شاخص و اثربخش در حوزه ی فرهنگی و ترویج روحیه ی ایثار و مقاومت در نسل جوان است . سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران با توجه به شرایط کنونی کشور و همه گیری ویروس کرونا از برگزاری اردوی راهیان نور با سبکی جدید خبر داد.

برگزاری راهیان نور دانش آموزی در بستر فضای مجازی از سامانه شاد برای حداقل ۴میلیون دانش آموز

با توجه به همه گیری ویروس کرونا در کشور و لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی اردوهای راهیان نور دانش آموزی بهمن و اسفند

صعود برفراز تفتان+تصاویر

سارا فنودی یکی از نوجوانان قهرمان استانمان است که توانست به همراه جمعی از کوهنوردان کشورمان به این قله صعود کند و مقام اول کشوری را کسب نماید.

با انقلاب اسلامی ایران،اسلام تجدید حیات نمود

 با انقلاب اسلامی ایران،اسلام تجدید حیات نمود و چشم امید تمامی مسلمانان،مظلومان و مستضعفان جهان را به خود خیره ساخت.

درك عمیق مفاهیم درسی با فعالیت های آزمایشگاهی

فعالیت های ازمایشگاهی به منظور پرورش خلاقیت ها و بروز استعدادها در بین دانش آموزان سراسر کشور برگزار می شود این فعالیتها علاوه بر اینکه موجب افزایش جذابیت آموزشی و انگیزه یادگیري در دانش آموزان میشود، درك عمیق مفاهیم درسی را تسهیل نموده و مهارت دانش آموزان را در به کارگیري وسایل و مواد آزمایشگاهی افزایش داده و دستیابی به سطوح بالاتر حیطه هاي یادگیري مانند تجزیه و تحلیل و حل مسئله را سبب میشود.

 

اجرای ۳۴۰ برنامه برای ۱۳۱ راهکار سند تحول آموزش و پرورش

مشاور وزیر آموزش و پرورش در اجرای سند تحول بنیادین گفت: برنامه اجرایی سند تحول در طول برنامه ششم توسعه ابلاغ شده است که نشان می‌دهد در هر زیر نظام چه کاری انجام می‌گیرد و حدود ۳۴۰ برنامه برای این ۱۳۱ راهکار قرار است، انجام شود.

فرمانده واحد های مقاومت بسیج دانش آموزی استان بوشهر خط شکن جبهه جنگ نرم در مدارس

سید روح الله بحرالعلوم جانشین و مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانش آموزی سپاه امام صادق «ع» گفت:شنبه 6  مرداد ماه 97 اولین گروه از  فرماندهان واحد های مقاومت بسیج دانش آموزی استان بوشهر جهت شرکت در دوره یاوران ولایت وارد اردوگاه الغدیر سپاه امام صادق «ع» استان بوشهر در خان زنیان خواهند شد.

دروس مدرسه برای کنکور کافی است

رتبه سوم کنکور تجربی سال ۹۷ با بیان اینکه بسیاری از دروس مدرسه برای کنکور کافی بود و نیازی برای شرکت در کلاس کنکور نداشتیم، گفت: تنها در دروس ریاضی و زیست برای رفع اشکال در کلاس‌ها شرکت کردم.

«حرفه‌ای شو» برنامه ای برای دانش آمزان کارآفرین در شبکه آموزش

برنامه «حرفه‌ای شو» در شبکه آموزش تولید شده که به زودی روی آنتن می‌رود.

مصاحبه بارتبه های دو رقمی کنکور سراسری بسیج دانش آموزی شهرستان خوی

دانش آموزان رتبه های برترموفقیت در کنکور سراسری را مدیون ایجاد انگیزه و

40 نکته مهم برای مطالعه بهتر/ویژه امتحانات

:آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده‌اید که هنگام مطالعه از چه روشی استفاده می‌کنید؟ یک روش مطالعه صحیح و اصولی می‌تواند بسیاری از مشکلات تحصیلی را از بین ببرد. بررسیهای بعمل آمده گویای آن است که افرادی که در زمینه تحصیل موفق بوده‌اند، روش صحیحی برای مطالعه داشتند. یادگیری (learning) مسئله‌ای است که در سراسر طول زندگی انسان بویژه در دوران دانش آموزی و دانشجویی اهمیت زیادی دارد. چرا که دانش آموزان و دانشجویان همیشه در معرض امتحان و آزمون قرار دارند و موفقیت در آن آرزوی بزرگشان است.

مادری کردن های یک معلم برای دانش آموز بیمارش/ هیچ گاه چوب معلم دست هایم را نوازش نکرد

هفته معلم بهانه ای شد تا دیداری داشته باشیم با معلمی نمونه، کسی که 27 سال سن دارد اما در این برهه ی جوانی 5 سال از عمر خود را در ارائه خدمت به جامعه خویش گذراند...

صدقه و استغفار در ماه شعبان را فرموش نکنید

بیست: یکی از سه ماهی که بطور ویژه انسان در معرض نسیم رحمت خداوند قرار می گیرد.

بهترین روش برای تغيير فرمت فایل ها

بیست: اگر می‌خواهید از مهارت خود در ویندوز استفاده کنید و آن را به رخ بقیه بکشید، و بخواهید بدون نیاز به نرم افزار فرمت گروهی از فایل ها را تغییر دهید می‌توانید از این ترفند منحصر به فرد در بهترین های ترفند استفاده کنید.

یک رفتار عالی و جالب خانواده رهبر معظم انقلاب +عکس

رهبر معظم انقلاب می فرمودند: در منزل من، همه افراد، بدون استثنا، هرشب در حال مطالعه خوابشان می‌برد. خود من هم همین‌طورم.

ای صبح روشنایی...

هر روز صبح در كنار تخته سياه كه مي ايستي و انگشت اشارتت به سمت خورشيد نشانه مي رود و مي گويي: «فرزندم!

صفحه‌ها