آرشیو باشگاه خبرنگاران

 • 24/اسف/1398 - 15:38
  نمونه ای از فعالیت های همیاران بهداشت و سلامت
 • 25/خرد/1398 - 01:02
  مسئول بسیج دانش آموزی استان بوشهر از برگزاری مرحله نیمه نهایی لیگ علمی بین المللی پایا در تاریخ 19 اردیبهشت ماه 98 با حضور 75 تیم از پایه ششم ،هفتم،هشتم و نهم ابتدایی در رشته علوم پایه و دهم متوسطه در رشته (ریاضی،تجربی و انسانی)  و لیگ پژوهشی دوره اول و دوم متوسطه ،لیگ علوم کامپیوتر و برنامه نویسی دوره اول و دوم متوسطه خبر داد.
 • 5/آبا/1397 - 18:21
  جلسه ماهانه فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج دانش آموزی استان بوشهر با موضوع طرح شهید بهنام محمدی، راهیان نور دانش آموزی و هفته بسیج دانش آموزی برگزار گردید.
  این جلسه با حضور مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان بوشهر و مسئول سازمان اردویی،گردشگری و راهیان نور استان بوشهر برگزار شد .
 • 27/شهر/1397 - 17:16
  به گزارش اصفهان بیست، همزمان با بازگشایی مدارس در اول مهرماه مراسم حماسی و باشکوه صبحگاه بسیج در واحدهای بسیج دانش آموزی مدارس استان اصفهان برگزار می گردد از جمله برنامه های این مراسم حماسی قرآن ، سرود و نیایش صبحگاهی می باشد در این مراسم کلیه فرماندهان واحد های بسیج مدارس به تشریح فعالیت بسیج در مدارس می پردازند
 • 21/شهر/1397 - 14:00
  به گزارش خبرگزاری بسیج دانش آموزی از سمنان ، یوسفعلی طاهری مسئول بسیج دانش آموزی استان سمنان از اعزام بیش از 300 دانش‌آموز به اردوی معرفتی زیارتی راهیان نور شمالغرب کشور خبر داد و گفت: دانش‌آموزان دختر و پسر طی دو دوره چهار روزه از 2تا 8 شهریور ماه به استان کردستان اعزام خواهند شد.
 • 13/مرد/1397 - 08:14
  سید روح الله بحرالعلوم جانشین و مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانش آموزی سپاه امام صادق «ع» گفت:شنبه 6  مرداد ماه 97 اولین گروه از  فرماندهان واحد های مقاومت بسیج دانش آموزی استان بوشهر جهت شرکت در دوره یاوران ولایت وارد اردوگاه الغدیر سپاه امام صادق «ع» استان بوشهر در خان زنیان خواهند شد.
 • دوره یاوران ولایت استان بوشهر
  12/مرد/1397 - 00:46
  مراسم افتتاحیه دوره یاوران ولایت ویژه فرماندهان واحد های بسیج دانش آموزی خواهران استان بوشهر عصر پنجشنبه در اردگاه الغدیر سپاه امام صادق «ع» استان بوشهر در خان زنیان برگزار شد. 
  در این مراسم جناب آقای کیانی مسئول بسیج دانش آموزی استان بوشهر ضمن عرض خیر مقدم به دانش آموزان، مربیان، فرماندهان بسیج دانش آموزی شهرستان ها، مدیر کل آموزش و پروش استان بوشهر و جانشین سپاه امام صادق «ع» استان بوشهر، دوره یاوران ولایت را با کیفیت ترین دوره آموزشی از نظر ارائه محتوا دانست. 
  وی افزود:امروز دانش آموزان بسیجی استان بوشهر از نظر علمی سرآمد همه ی دانش آموزان استان هستند و این گواه آن است که مجموعه بسیج دانش آموزی همواره به تحصیل علم دانش آموزان اهمیت داده و از اولویت های گزینش فرمانده واحدهای مقاومت بسیج نیز این مهم خواهد بود. 
 • 5/مرد/1397 - 22:40
  سید روح الله بحرالعلوم جانشین و مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانش آموزی سپاه امام صادق «ع» گفت:شنبه 6  مرداد ماه 97 اولین گروه از  فرماندهان واحد های مقاومت بسیج دانش آموزی استان بوشهر جهت شرکت در دوره یاوران ولایت وارد اردوگاه الغدیر سپاه امام صادق «ع» استان بوشهر در خان زنیان خواهند شد.
 • 3/مرد/1397 - 10:28
  مهراب کیانی مسئول بسیج دانش آموزی استان بوشهر گفت.:٣٠٠ نفر از دانش آموزان فرمانده واحد بسیج دانش آموزی دبیرستان های استان بوشهر در دوره آموزشی یاوران ولایت در اردوگاه الغدیر خان زنیان استان فارس شرکت میکنند.
 • 19/اسف/1396 - 18:09
  حضور دانش آموزان بسیجی با لباس منتسب به رییس علی دلوار در چهارمین کنگره بین المللی بوشهر دو قرن مقاومت
 • 2/اسف/1396 - 09:43
  در آستانه 22 بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران یاد آور روز های حماسه و ایثار بزرگ مردان و شیر زنان غیور قرار داریم. روزی که یادآور حماسه های بی نظیر ملتی است که در راه رسیدن به آرمانها و خواسته های دینی و انقلابی ذره ای کوتاه نیامدند  و آثار این پیروزی حق بر علیه باطل نه فقط در کشور عزیزمان بلکه در زورآزمایی قدرت جهانی باکشورهای مسلمان و غیر مسلمان نیز وزیدن گرفت.چونانکه مردمانی که سالیان سال ظلم و ستم استکبار را تحمل کرده بودند دست در دست هم نهادند و ایمانهای خفته به جوش آمد و گلبانگ مسلمانی خواب اهریمنان را بر آشفت .
 • 2/اسف/1396 - 09:35
  امسال نیز مانند سالهای گذشته دانش آموزان بوشهری حضوری گسترده در راهپیمایی 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی داشتند.اما امسال راهپیمایی 22 بهمن تماشایی شد تا هم فرموده رهبر عزیزمان صدق شود و هم مشتی باشد بر دهان یاوه گویان داخلی و خارجی.
   
   
 • 11/بهم/1396 - 22:16
  همانطور که وعده داده بودیم، نوجوان بوشهری به مناسبت #دهه_فجر برای کسانی که قصد برپایی سیر نمایشگاهی دارند ، بسته ویژه‌ای را تدارک دیده است. مجموعه نمایشگاهی « #خاندان_ویرانی »  روایتی تلخ از دوران ستم شاهیو « #معجزه_انقلاب» خدمات انقلاب اسلامی ایران از آغاز تا کنونبا بیش از ۳۰ محصول، آماده شده تا در نمایشگاه‌های #مدرسه، #محله، #مسجد و ... که شما قصد برپایی‌شان را دارید، استفاده شود. اگر چاپگر رنگی هم در دسترس شما نیست نگران نباشید. طرح ها قابلیت چاپ سیاه‌وسفید نیز  را برای شما در نظر گرفته شده است.
 • 7/بهم/1396 - 17:31
  مسئول فضای مجازی سازمان بسیج دانش آموزی کشور از برگزاری مانورملی رسانه ای ویژه دانش آموزان با عنوان ذوالفقار یارخراسانیم خبرداد.
 • 12/مهر/1396 - 15:51
  معاون پرورشي و فرهنگي وزير آموزش و پرورش ، ترغيب دانش آموزان اردويي به انجام فريضه نماز و سجاياي اخلاقي را از نتايج اردوهاي راهيان نور برشمرد و خاطرنشان كرد: برگزاري اردوهاي راهيان نور يكي از برنامه هاي اصلي معاونت پرورشي و فرهنگي است
 • 2/مرد/1396 - 09:53
    به گزارش بوشهر بیست:  آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در جمع اعضای بسیج سازندگی و گروه های جهادی سازمان بسیج دانش آموزی استان بوشهر اظهار داشت: فعالیت های جهادی و زحماتی که شما در بسیج سازندگی می کشید، تجلی فرهنگی و هدایتی زیادی بر جامعه پیرامونی دارد.
  وی با تأکید بر پیوست فرهنگی در پروژه های سازندگی، افزود: باید یک سیاست راهبردی طراحی شود که هر کار سازندگی انجام می شود یک پیوست فرهنگی جامع در کنار آن باشد.
 • 17/فرو/1396 - 13:37
  سرمربی آمادگی دفاعی بسیج شهرستان مهریز گفت: درسال تحصیلی 96-97 دبیران امادگی دفاعی متوسطه دوم با هماهنگی کامل بسیج وسپاه انتخاب خواهند شد.
 • 17/فرو/1396 - 13:36
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، آمار نشان‌دهنده این است که دانش‌آموزان استان در سطح کشور بیشترین میزان افسردگی را دارند که این مسئله جای نگرانی دارد. اردشیر نوریان بعد از ظهر امروز در ستاد ساماندهی امور جوانان استان اظهار داشت: نتایج مطالعه انجام شده در کشور نشان داد که دانش‌آموزان استان ما افسرده‌ترین دانش‌آموزان در سطح کشور هستند. وی آمار ارائه شده در خصوص وضعیت روحی دانش‌آموزان استان را نگران کننده دانست و افزود: فقر، گرفتاری‌های مالی و فشارهای روحی و روانی از عوامل ایجاد افسردگی در بین دانش‌آموزان است.
 • 17/فرو/1396 - 13:34
  معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت:‌ اجرای برنامه‌های فرهنگی با رویکرد بومی اسلامی در طول مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز در اردبیل از اولویتهای اساسی ستاد برگزاری مسابقات است.
 • 17/فرو/1396 - 13:31
  در روزهاي نوروز که بازار ديد و بازديد و سفرها داغ داغ بود؛ گروهي از دانش‌آموزان بسيجي، فرصت را براي خدمت‌رساني مغتنم شمردند و نورزشان را با خدمت‌رساني به روستاهاي محروم سپري کردند.

صفحه‌ها